Protected: Przetestuj Gallupa! Teoria talentów i mocne strony Gallupa dla HR
 • Zrób test StrengthsFinder i poznaj pełen, personalizowany raport nt. swoich 34 talentów.
 • Omów wyniki z doświadczonym, certyfikowanym coachem Gallupa. Dowiedz się co z tego dla Ciebie wynika.
 • Dowiedz się w jaki sposób wykorzystać metodę Gallupa jako skuteczne narzędzie rozwojowe w Twojej organizacji.
 • Prowadzi Marek Parzydło, GALLUP® Certified Strengths Coach.

Dlaczego warto wziąć udział?

Kultura, społeczeństwo, rodzina, edukacja – jest wiele powodów, dla których menedżerowie skupiają się na ludzkich błędach, obszarach do poprawy, słabych stronach swoich pracowników i generalnie na tym, co jest z ludźmi nie tak. Tymczasem realna ocena kompetencji pozwala na obsadzenie człowieka we właściwej, zgodnej z jego talentami roli, co sprzyja zarówno produktywności jak i zaangażowaniu w pracy. Analityczne i konstruktywne podejście do talentów w zespołach pokazuje korzyści płynące z różnorodności i personalizowanego zarządzania. Menedżerowie podbudowani i komunikujący się językiem mocnych stron wychodzą ze swoich silosów, stają się wartościowymi członkami management teamu, gotowymi do rozwoju przywództwa i zaangażowania w organizacji. Poznanie talentów to „must have” dla menedżerów, którzy mają zarządzać ludźmi.

Kto powinien wziąć udział w tym programie?

Talent Manager odpowiedzialny za program talentowy, rozwój High Potentials, programy zorientowane na rozwój i retencję talentów.
HR Manager, Business Partner poszukujący narzędzi do poprawy komunikacji i współpracy w zespołach oraz podniesienia jakości zarządzania zespołami.
Head of HR aktywnie współpracujący z kadrą menedżerską, odpowiedzialny za rozwój liderów i ich kompetencji przywódczych.
Senior HR Executive odpowiedzialny za transformację kultury organizacyjnej i stylu zarządzania w kierunku „people-centric” i autentycznego zaangażowania.

Użyteczne opinie:

„Warsztaty z Gallupa z sesją coachingową z Markiem były jednym z moich cenniejszych doświadczeń rozwojowych. Gallup pozwala kompleksowo przyjrzeć się swoim umiejętnościom, decyzjom czy też preferencjom przez pryzmat talentów, co jest bardzo wspierające. Według mnie metodologia Gallupa jest szczególnie przydatna dla osób związanym zawodowo z HR - pozwala zaprojektować zindywidualizowane procesy rozwojowe w nurcie psychologii pozytywnej, tak ważnej przy podejściu H2H. Serdecznie polecam.”
Małgorzata Górska

People & Culture & Internal Communication Director, Raczkowski

„Poprawa efektywności poszczególnych pracowników jak i całych zespołów z pewnością jest celem większości menedżerów. Ja nie mam wątpliwości, że największy potencjał znajduje się w obszarze naszych mocnych stron. Metodologia Gallupa pozwala zrozumieć źródła naszych sukcesów, zidentyfikować nasze mocne strony i świadomie zarządzać posiadanym potencjałem. Warsztat jest doskonałym narzędziem do poprawy jakości komunikacji i współpracy w zespole.”
Marcin Pomianowicz-Bartkowiak

Head of HR and Administration, Sempertrans Bełchatów

„Test talentów Gallupa otwiera HR-owcom możliwość prowadzenia coachingu kariery w sposób unikalny i wielowymiarowy. Gallup jest narzędziem, które wspiera zrozumienia mocnych stron człowieka u ich źródła (w talencie) i zamiast "wtłaczać" pracownika w kategorie zamknięte (czerwony, zielony itd.). Serdecznie polecam coaching z Markiem. Ta część programu była dla mnie "aha momentem", kiedy na własnym przykładzie zrozumiałam ogromny potencjał, który w praktyce oferuje to narzędzie.”
Małgorzata Prasał-Wolniewicz

HR Manager Poland, Air Products

Program:

do 30 listopada 2020 (termin umawiany indywidualnie)

TEST ONLINE

 • Kwestionariusz w języku polskim
 • 40-minutowy test online
 • 25-stronicowy, personalizowany raport na temat wszystkich 34 talentów Gallupa

do 4 grudnia 2020 (termin umawiany indywidualnie)

COACHING

 • 1,5-godzinna sesja online
 • Omówienie i interpretacja wyników
 • Analiza celów i możliwości rozwojowych

8 grudnia 2020 godz.12:00-16:30

WORKSHOP

 • Teoria, metodologia, definicje i język Gallupa
 • Zawartość raportów i strengths-based coaching indywidualny
 • Talent Grid – analiza talentów w grupie i coaching zespołu
 • Strengths-Based – zastosowanie Gallupa w szkoleniach i programach rozwojowych
 • Strengths-based leadership
 • Rozwój kultury organizacyjnej i zaangażowania w oparciu o mocne strony.
Marek Parzydło wprowadzi Cię w świat Gallupa

GALLUP® Certified Strengths Coach. Jego mocne strony, to: Individualization, Relator, Empathy oraz Strategy i Responsibility.
Marek ma 30 lat praktycznego doświadczenia w zarządzaniu organizacjami i ludźmi. W karierze korporacyjnej pracował jako CEO, country manager oraz członek zarządu w centrali międzynarodowej firmy o obrotach rzędu 500 mln euro. Od 2014 roku zajmuje się coachingiem, mentoringiem, warsztatami i doradztwem w obszarze rozwoju mocnych stron, przywództwa i zaangażowania. Pasjonuje się muzyką i sportem, które uprawia amatorsko.

1.990 PLN

1.620 PLN

taniej tylko do 23 listopada

Cena netto nie zawiera VAT. Obejmuje cały pakiet:
– raport
– coaching
– workshop

W tym pełen raport Gallupa ma wartość 255 PLN

Indywidualna sesja strengths-based coaching ma wartość 900 PLN

Nadal nie masz pewności, czy wziąć udział?

Napisz do prowadzącego, opisz swoje wątpliwości, dopytaj się o szczegóły.

Zgłoś swój udział

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]